In 2023 is bij mijn man ALS vastgesteld. Vorig jaar is hij overleden. Ik had graag geweten in welk jaar de eerste winterfloralien gehouden zijn omdat wij daar aanwezig waren en mijn man heel veel schrik had om te vallen (veel modder) en dat niet normaal was voor hem. Ik probeer uit te zoeken wanneer hij de eerste symptomen van ALS had voor wij wisten dat hij er aan leed. Ik hoop dat je mij dat jaartal kan laten weten. Alvast hartelijk dank.
Beste mevrouw,
De naam winterfloraliën is wat verwarrend, ik neem aan dat u de Gentse Floraliën bedoelt.
Dit waren de voorbij edities: april 2000 (Flanders Expo); april 2005 (Flanders Expo), april 2010 (Flanders Expo), april 2016 (Centrum Gent: Bijloke, Leopoldskazerne, Sint-Pietersplein, Citadelpark), april-mei 2022 (Floraliënhal, Citadelpark).
Ik denk dat u verwijst naar de editie van 2016 die doorging op verschillende locaties in de stad met opstellingen in open lucht, alle andere genoemde edities waren hoofdzakelijk binnen. Het was tijdens de Florailiën in 2016 ook slecht weer, vandaar ook de modder waar u naar verwijst.
Hopelijk helpt deze informatie u verder.
Vriendelijke groeten,
Leen
geachte, ik had het over de plantentuin in Meise. Ik heb ondertussen al antwoord gekregen van daar uit. Toch bedankt voor uw antwoord. Nadine.
Enkel de vraagsteller en de wetenschapper kunnen reageren op een antwoord.
Plantenveredeling, plantengenetica, Sierplanten, Tuinbouw