Ik heb geen kabelprovider voor FM ontvangst. Is een FM binnenantenne met versterker voldoende?

frans, 78 jaar
16 september 2010

Is een FM binnenantenne met versterker voldoende? Buiten zijn er weinig mogelijkheden. ik woon in Ermelo, Nederland.

Antwoord

Dag Frans


Sorry voor de vertraging bij het antwoord.
Jouw vraag is niet zo gemakkelijk te beantwoorden, je zou wat meer informatie moeten geven.
Heb je om te beginnen geen kabeltelevisie ? Als je een abonnement hebt op de kabeltelevisie vervalt je vraag immers: je kan de FM-radio aansluiten op je kabel tv-aansluiting.
Als dat niet het geval is, hangt het ervanaf wat je wil ontvangen. Als je gewoon de zenders van de NOS wil beluisteren, dan volstaat een binnenantenne, al dat niet met versterker, allicht wel. Als je naar andere omroepen wil luisteren, dan wil het wel een probleem worden. 
Zelf zou ik niet teveel rekenen op de versterker die in die antenne zit. Je kan beter inzetten op een plaatsje aan het raam en/of wat experimenteren met de plaats van je antenne.
Succes ermee !

Reacties op dit antwoord

Er zijn nog geen reacties op deze vraag.

Enkel de vraagsteller en de wetenschapper kunnen reageren op een antwoord.

Beantwoord door

 Tony Vandenborn

elektronica, telecommunicatie

UCLL
UC Leuven Andreas Vesaliusstraat 13 | 3000 Leuven Hertogstraat 178 | 3001 Heverlee UC Limburg Campus Diepenbeek, Agoralaan gebouw B bus 1 3590 Diepenbeek
http://www.ucll.be

Zoek andere vragen

© 2008-2026
Ik heb een vraag wordt gecoördineerd door Eos wetenschap. Voor vragen over het platform kan je terecht bij ikhebeenvraag@eos.be